Miesto na svadbu

svadobný priestor v Ružomberku
Či už bude svadba v Ružomberku alebo svadba v Ružomberku a okolí, je tu niekoľko zaujímavých miest, ktoré sú vhodné pre Vašu svadobnú hostinu. Keď si budete vyberať miesto pre svadbu v Ružomberku, pomôže Vám prehľadná tabuľka, ktorú som pre Vás vytvoril.
V najbližších týždňoch si dám námahu, aby som seriózne ohodnotil priestory, ktoré jednotliví prevádzkovatelia pre svadbu v Ružomberku a okolí ponúkajú, z pohľadu modernizácie (ako moderné sú toalety, interiérové vybavenie, vstupné a spoločenské priestory) a pokiaľ ponúkajú aj vlastnú kuchyňu, poskytnem dostupné hodnotenia hostí, ktorí tu svadbu mali a ako hodnotia spokojnosť s jedlom. Samozrejme, dekoráciami je možné aj priemerne vyzerajúci priestor zlepšiť a naše Svadobné DUO A&M  dokáže farebnými svetlami vizuálne zlepšiť priestory, avšak niektoré priestory bežne svadobné agentúry nezdobia, čiže staré vybavenie pozornému oku hostí neunikne. Čo je však najpodstatnejšie, najmä toalety, bar, a iné priestory, kde budú Vaši hostia, sú dôležité rovnako, ako svadobná sála.Názov
Typ miestnosti
Prepojené*
Kapacita hostí
Hodnotenie
priestorov
Hodnotenie
jedlo**
Vila Fénix Ludrová
Reštaurácia
čiastočne
60
✭✭✭✭✭
✭✭✭✰✰
Kaviareň
čiastočne

✭✭✭✰✰
Penzión Sidorovo Ružomberok
Reštaurácia
čiastočne
60
✭✭✭✭✭✭✭✭✭✭
Spoločenská sála
čiastočne
74
✭✭✭✭✭✭✭✭✭✭
Banketová sála
nie
30
✭✭✭✭✭
Hotel Hrabovo
Spoločenská sála
nie
90
✭✭✭✰✰
Banketová sála
nieKultúrny dom Ružomberok
Veľká sála
nie
320


Malá sála
nie
40


Kultúrny dom Lisková
Veľká sála
nie
300


Malá sála
nie
120


Kultúrny dom Liptovské Revúce
Veľká sála
-
200


Kaštieľ Kubíni, Vyšný Kubín
Reštaurácia
-
65
*Prepojenie určuje, či susediaca miestnosť je prepojená, čiastočne prepojená, alebo úplne prepojená s ďalšou miestnosťou. Pri čiastočnom prepojení sú dve miestnosti z väčšej časti oddelené veľkými stĺpmi alebo stenami s prechodmi, čiže zábava v oboch prebieha oddelene - t.j. hostia zo susednej miestnosti prakticky do druhej miestnosti nevidia, alebo vidia iba minimálne. Jednu miestnosť je teda možné využiť pre svadobnú hostinu, druhú ako samostatný tanečný parket.

**Ak to prevádzkovateľ poskytuje ako vlastnú službu.


Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára